JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost


Városismereti verseny

Kategória: K30 friss hírei

A Budapesti Diáksport Szövetség Túrabizottsága meghirdette február utolsó szombatjára a VÁROSISMERETI VERSENYT Óbudára, így február 25-én egy izgalmas, érdekes és sok meglepetést tartogató vetélkedőn vehettünk részt. A meglepetést főleg az okozta, hogy többször rácsodálkoztunk, mennyi érdekesség található Budapest III. kerületében, és mennyi csoda mellett szaladunk el a hétköznapokban. 
Tanulóink és az őket kísérő szülők szép számmal mutattak érdeklődést a program iránt. A feladatlap alapján jártuk be a III. kerület nevezetes épületeit, parkjait, emlékhelyeit. Sok új információt szereztünk.
Izgalommal várjuk, hogy a csapatok közül hányadik helyen teljesítettük a versenyt. Az elmúlt tanévben másodikok lettünk.
Köszönjük, hogy ismereteinket ily módon is bővíthettük. Idén is sokat tanultunk. Kíváncsiak vagyunk a jövő évi verseny helyszínére.

Várjuk tanulóinkat továbbra is a havonta megrendezett túrákra!