ÖKO TÁMOP 3.1.4 Erasmus+


Meseírás Napja

 

 Kedves Gyerekek, Szülők!

 MESEÍRÓ PÁLYÁZAT ÉS JÁTÉK!

Ebben a rendkívüli helyzetben szeretnénk Titeket játékra invitálni, a mesék világába repíteni. Április 2-án, a MESEÍRÁS NAPJÁN ünnepeljük többek között Csukás István születésének napját is. Ezen jeles nap alkalmából meseíró pályázatra hívunk benneteket. Az alábbi linkre kattintva, vagy bemásolva rövid kvízjátékban kisebb bepillantást nyerhettek Csukás István és Hans Christian Andersen munkásságába, és az általuk megálmodott mesehősökkel is találkozhattok.  https://wordwall.net/play/12948/620/3645 A játék segítségetekre lehet a pályamű elkészítésében is. A játék pályázat nélkül is lejátszható! "A mese örök, mindegy, hogy mi a technikai körítés. Mindegy, hogy a gyerek számítógépezik, mert a kíváncsiság, ami gyerekké teszi, az megmarad."  - Csukás István 

A pályázat részletei ITT olvasható.