• Az egyeztetett felvételi jegyzék alapján a 2021-2022 tanév 9. évfolyamára felvett tanulók ITT tekinthető meg.
  • Bővebb információt ITT olvashat
  • Bővebb információt ITT olvashat. Lehetőség van online jelentkezésre és banki átutalásra is. A jelentkezési lap ITT tölthető le.

Január 21-én iskolánk 3-4. évfolyamos diákjai  ellátogattak a  Budapest Bábszínházba - az Erzsébetváros Önkormányzata szervezésében-, ahol megtekintették a Fehérlófia című előadást. A Fehérlófia az egyik legismertebb és legrégebbi magyar népmese, melynek színházi feldolgozását láthatták a gyerekek. Zeneien csengő mágikus szavak, vetítés, játék fénnyel és árnnyal, valódi varázslat, óriásbábok, élő emberek, küzdelmek és árulások, különleges belső utazás a lét síkjai között hőseink nagy kalandja során és persze humor – ez várta a gyerekeket a Budapest Bábszínház nagyszínpadán.

A többi kép ITT tekinthető meg.