ÖKO TÁMOP 3.1.4 Erasmus+
  • Az iskolai étkeztetés változásáról és a gyermekfelügyeletről a tájékoztató ITT olvasható.
  • Az egyeztetett felvételi jegyzék alapján a 2021-2022 tanév 9. évfolyamára felvett tanulók ITT tekinthető meg.
  • Aktuális szülői tájékoztató ITT olvasható.
  • Kertész utca 30.
  • Dob utca 85.
  • Bővebb információt ITT olvashat
  • Bővebb információt ITT olvashat.
  • Bővebb információt ITT olvashat.


 

Az Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakiskola és Szakközépiskola 6.k osztályával 2015. április 27-én részt vettünk a Zeneakadémián egy kellemes hangulatú, vidám komolyzenei hangversenyen. A Duna Szimfonikus Zenekar koncertjét hallgattuk meg, Deák András karmester vezényelt. Tanulóink figyelmesen hallgatták a szép muzsikát. A műsorközlő Zelinka Tamás volt, aki a zeneművek felvezetőiben muzsikáló városokba kalauzolt el bennünket, és sok érdekes, a zeneszerző életével, a mű keletkezésével kapcsolatos ismeretet osztott meg a leginkább felső tagozatosokból álló közönséggel. Aznap az iskolából a zene szárnyán egy óra alatt elrepültünk Brandenburgba, Londonba, Prágába, Sevillába, Bécsbe, majd újra hazaértünk, s így külső helyszínen tarthattunk énekórát, maradandó élményt biztosítva ezáltal. A hangverseny végén volt alkalmunk a felújított Zeneakadémiát belülről is megtekinteni, csodálatos lett. A koncertet a Filharmónia Magyarország szervezte, a koncertlátogatás lehetőségét a KLIK VII.Tankerülete biztosította. Köszönjük, s reméljük, lesz még ilyen lehetőség.

2015. május 5.                                                                                                                                                                                                  Grecsnik Györgyi