ÖKO TÁMOP 3.1.4 Erasmus+
  • Az iskolai étkeztetés változásáról és a gyermekfelügyeletről a tájékoztató ITT olvasható.
  • Az egyeztetett felvételi jegyzék alapján a 2021-2022 tanév 9. évfolyamára felvett tanulók ITT tekinthető meg.
  • Aktuális szülői tájékoztató ITT olvasható.
  • Kertész utca 30.
  • Dob utca 85.
  • Bővebb információt ITT olvashat
  • Bővebb információt ITT olvashat.
  • Bővebb információt ITT olvashat.


 

 

 Április 29-én elballagott szakiskolánk utolsó, végzős osztálya a sok virág, meghatódott szülők, rokonok sorai között. Szép és megható volt, amikor végzős, szakiskolás diákjaink ünnepélyesen elbúcsúztak intézményünktől felvértezve azzal a tudással, amivel sikeres szakmai vizsgát tehetnek a tanév utolsó heteiben. Elballagott, "öreg" diákjainknak kívánunk sikeres vizsgát, jó munkahelyet és amit mindig: sok boldogságot!

 

 

                                            A többi kép ITT tekinthető meg.