ÖKO TÁMOP 3.1.4 Erasmus+
  • Az iskolai étkeztetés változásáról és a gyermekfelügyeletről a tájékoztató ITT olvasható.
  • Az egyeztetett felvételi jegyzék alapján a 2021-2022 tanév 9. évfolyamára felvett tanulók ITT tekinthető meg.
  • Aktuális szülői tájékoztató ITT olvasható.
  • Kertész utca 30.
  • Dob utca 85.
  • Bővebb információt ITT olvashat
  • Bővebb információt ITT olvashat.
  • Bővebb információt ITT olvashat.


 

 

Remek hangulatú gyermeknapi programmal kedveskedtek a tanító nénik május 26-án a gyerekeknek. Izgalmas versenyek, kvízjátékok, játékbörze és külső programok próbálták szebbé tenni ezt a napot. A vidám délelőttöt a Mintapinty zenekar fergeteges koncertje tette feledhetetlenné. Iskolánk vezetősége köszönetet mondott Kónya-Takács Eszternek a Budapest Bank munkatársának, akinek segítsége még szebbé ezt a gyermeknapot.

  

  

                                          A többi kép ITT tekinthető meg.