• Az egyeztetett felvételi jegyzék alapján a 2021-2022 tanév 9. évfolyamára felvett tanulók ITT tekinthető meg.
  • A Boldog Iskolásévekért Alapítvány szívesen fogadja a szülők, hozzátartozók évközi befizetéseit,1%-os támogatását. Részletes tájékoztatót ITT olvashat.
  • 2021.05.10-ig az általános iskola felső tagozatán és a szakgimnáziumi osztályokban digitális oktatási rend van érvényben. A digitális átállásról szóló miniszteri levél ITT, az EMMI határozata pedig ITT olvasható.

Szeptember 30-án Berki Erzsébet iskolai szociális munkás pályaorientációs órát tartott a 8.d és a 8.k osztályban. A pályaválasztás előtt álló diákok tesztet töltöttek ki és beszélgetettek az aktuális, őket érintő pályaválasztási témáról.

A többi kép ITT tekinthető meg.