Általános iskolai programok

Kerületi nyári napközis tábor a Dobsuliban

Az idei nyáron az erzsébetvárosi szünidős diákok a kerületi napközis táborokban tölthetik el az idejüket, ahol kreatív, színes és játékos  programokon vehetnek részt, hogy szuperül teljen a nyár.  Az iskolai táborokat az elmúlt évekhez hasonlóan két hetes turnusokban a VII. kerület iskoláiban szervezték meg. A Dobsuliban július 12 - 23. között táboroztatjuk a diákokat.

A tábor I. hetének képei ITT tekinthetők meg.

Bizonyítványosztás a Dobsuliban

Június 23-án osztottuk ki a bizonyítványokat. A tanulóink izgatottan várták az egész éves értékelést magába foglaló kék könyvecskét... A Dobsuliba is elért a Jerusalema örömtánc mozgalma. Mi is csatlakoztunk a kihíváshoz. Június 9-én egész iskola bekapcsolódott az egész világot megmozgató örömtáncba. A ritmusos zenét és az élvezetes koreográfiát nagy élvezettel tanulták és táncolták a gyerekek. Így köszöntük meg mindenkinek a nehéz helyzetben való helytállást és kitartást és az összetartozást. Ezzel a videóval kívánunk mindenkinek felhőtlen, vidám VAKÁCIÓT!

A filmet az ikonra kattintva nézhetik meg A videót Rizik Attila bácsi készítette.

Célnyelvi mérések eredményei- Dobsuli

A célnyelvi mérések eredményeit IDE kattintva megtekinthetik.

Év végi kirándulások- Dobsuli

Vége van a tanévnek. A gyerekek az év végi kirándulásokon új ismereteket és élményeket szereznek.

A többi kép ITT tekinthető meg.

Ballagás a Dobsuliban- 2021.

Június 11-én elballagtak a nyolcadikos diákjaink....