ÖKO TÁMOP 3.1.4 Erasmus+
×

Figyelmeztetés

JFolder: :fájlok: Az elérési út nem mappa. Elérési út: /data/c/f/cf207990-eea7-430d-8fd5-3c6168c93ab8/erzsebetvarosiiskola.hu/web/images/2014/k3011.akir

×

Megjegyzés

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2014/k3011.akirA 11.a osztály kirándulása

Október 16-án a 11. a osztály egy Budapesthez viszonylag közel eső vidéki nagyvárosba kirándult.

 

Egy órás vonatozás után érkeztünk meg Székesfehérvárra. A vasútállomástól fél órás sétát követően érkeztünk meg a belvárosba. Nagyon szép, felújított házak között a sétálóutcán jutottunk el a színházig. Barokk és klasszicista épültek, teraszok, szökőkutak között vezetett utunk. Majd fél 11-kor a Romkerthez mentünk, ahol már vártak ránk. Szakavatott vezető mutatta be Fehérvár középkori , Árpádok korabeli arculatát, valamint első királyunk szarkofágját. A romok is impozáns látványt nyújtottak, hatalmas lehetett az akkori bazilika. Szabadprogramot követően indultunk haza.Ezen a kiránduláson is jól éreztük magunkat.  

{gallery}k3011.akir{/gallery}