Figyelmeztetés

JFolder: :fájlok: Az elérési út nem mappa. Elérési út: /data/c/f/cf207990-eea7-430d-8fd5-3c6168c93ab8/erzsebetvarosiiskola.hu/web/images/2014/k30nemzetimuzeumszg

Megjegyzés

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2014/k30nemzetimuzeumszg

A Nemzeti Múzeumban jártunk

Iskolánk humán munkaközössége vetélkedőt hirdetett a középiskola 9-es és 10-es osztályai számára a Reformáció 500. évfordulója alkalmából. Az érdeklődő diákok először megtekintették szakavatott  tárlatvezetővel a Nemzeti Múzeum "Ige-Idők" című kiállítását október 25-én. Ezt követően ellátogatnak a Klauzál téri református gyülekezethez, majd következik a Luther című film megtekintése. A sorozatot egy vetélkedő zárja.

{gallery}k30nemzetimuzeumszg{/gallery}