Figyelmeztetés

JFolder: :fájlok: Az elérési út nem mappa. Elérési út: /data/c/f/cf207990-eea7-430d-8fd5-3c6168c93ab8/erzsebetvarosiiskola.hu/web/images/2014/k30reformacio2

Megjegyzés

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2014/k30reformacio2

Reformáció program

A 9 és 10-es érdeklődő középiskolás diákok ezen a héten is iskolán kívül szereztek ismereteket. A Reformáció 500 évfordulója alkalmából hirdetett programsorozat újabb állomása a Gyulai Pál utcában lévő református imaterem meglátogatása volt, ahol Karsay Eszter fogadta a diákokat.A  terem bemutatása mellett hallottunk a gyülekezetről, a református és katolikus egyház közötti különbségről és a reformáció okairól is.

Hasznos délután volt, lehet, hogy rendszeressé kellene tenni az ilyen látogatásokat.
{gallery}k30reformacio2{/gallery}