Figyelmeztetés

JFolder: :fájlok: Az elérési út nem mappa. Elérési út: /data/c/f/cf207990-eea7-430d-8fd5-3c6168c93ab8/erzsebetvarosiiskola.hu/web/images/2014/k30alsokosar

Megjegyzés

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2014/k30alsokosar

Kosaras palánták a K30-ban

Az őszi szünet után is folytatódtak a napközis gyerekek számára a sportfoglalkozások. Ma már a kicsik is megismerkedtek a szivacs- és gumilabdák után a kosárlabdákkal. Megtanulták hogyan kell elkapni sérülésmentesen, hogyan lehet a társakkal közösen ügyeskedni ezzel a kemény labdával. Kicsit gurították, dobták, elkapták, párokban dolgozva, sőt, kosárra is dobálgattak. Amikor valaki sikeresen betalált a gyűrűbe, hangos ovációval fogadták, nagy volt az öröm. A jövő héten is folytatódnak a jókedvű foglalkozások.

{gallery}k30alsokosar{/gallery}