Figyelmeztetés

JFolder: :fájlok: Az elérési út nem mappa. Elérési út: /data/c/f/cf207990-eea7-430d-8fd5-3c6168c93ab8/erzsebetvarosiiskola.hu/web/images/2014/k30osz

Megjegyzés

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2014/k30osz

Őszbúcsúztató az alsó tagozaton

Pénteken az alsósok elköszöntek az ősztől.

Az 1. a- sok a szeptemberi becsengetés óta megismerkedtek az őszi hónapokkal, gyümölcsökkel.

Hajtogattak: almát, körtét, szilvát, barackot. Színeztek őszi falevelet. Az elkészült munkákból őszi fát készítettek.

A termüket őszi rajzaikkal, ablakukat virágládákba általuk ültetett árvácskákkal és káposztákkal díszítették.

Sokat beszélgettek az időjárásáról az esős, szeles napokon esernyőt és forgót hajtogattak.

A nagyobbak levélképeket készítettek, amit faágacskákkal kereteztek.

Felelevenítették az eddig tanult őszi verseket, dalokat, gyermekjátékokat.

{gallery}k30osz{/gallery}