ÖKO TÁMOP 3.1.4 Erasmus+
×

Figyelmeztetés

JFolder: :fájlok: Az elérési út nem mappa. Elérési út: /data/c/f/cf207990-eea7-430d-8fd5-3c6168c93ab8/erzsebetvarosiiskola.hu/web/images/2014/k30tudomany

×

Megjegyzés

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2014/k30tudomanyLátogatás a Földművelésügyi Minisztériumban

Iskolánk 7.b osztálya a mai napon látogatást tett a Földművelésügyi Minisztérium a Tudomány Ünnepe című rendezvényen.

Sok érdekes dolgot tudtak meg az erdők és a madarak világáról. A paradicsom és a paprikatermesztés módszereit és az abból készített termékekről is szereztek ismereteket. Az élelmiszerekkel kapcsolatos kísérleteket is végezhettek. Kóstoltak paprikát, paradicsomot, mézet és diót.

Sok hasznos ismerettel gazdagodtak.

{gallery}k30tudomany{/gallery}