ÖKO TÁMOP 3.1.4 Erasmus+


„Év múlik, évet ér…”

 

Október 16-án került sor A Boldog Iskolásévekért Alapítvány 3. éve megrendezésre kerülő, így már hagyományosnak számító programsorozatának nyitó eseményére.
Október 16-án került sor A Boldog Iskolásévekért Alapítvány 3. éve megrendezésre kerülő, így már hagyományosnak számító programsorozatának nyitó eseményére az iskola Dob utca 85. szám alatti épületében, a Dobsuliban. Népi hagyományaink ápolásaként ismét vidám táncházra vártuk óvodás vendégeinket és szüleiket, melyet iskolánk tanítója, Nagy Anna vezetett. A táncház utáni kézműves foglalkozás most sem maradt el, kis vendégeink iskolánk tanítói segítségével diócsörgőt és népi motívumos könyvjelzőt készíthettek. A program kellemes hangulatban telt el. A további alkalmak november 13-án és december 11-én csütörtökönként 16 órakor lesznek. Az eseményekre szeretettel várjuk az érdeklődő óvodásokat és szüleiket. A rendezvénysorozatot Budapest Főváros VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata támogatja.

                                                                                                                         A Boldog Iskolásévekért Alapítvány

 

 

                                            A többi kép ITT tekinthető meg.