ÖKO TÁMOP 3.1.4 Erasmus+
×

Figyelmeztetés

JFolder: :fájlok: Az elérési út nem mappa. Elérési út: /data/c/f/cf207990-eea7-430d-8fd5-3c6168c93ab8/erzsebetvarosiiskola.hu/web/images/2014/k30fuveszkerti

×

Megjegyzés

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2014/k30fuveszkertiFűvészkerti látogatás

A Szamóca Kiskertész - Tanoda komposztáló foglalkozásán vettünk részt a Füvészkertben, melyet a Fővárosi Környezetvédelmi Alap támogatott.
Megtudtuk, hogy évente egy ember kb. 500 kg hulladékot termel , melynek 30%-a komposztálható lenne, így javíthatnánk a talaj minőségét.
Sokféle dolog közül kiválogattuk a felhasználhatókat, sőt a kertben is gyűjtögettünk. Ezután aprítottunk, rétegeztünk, rostáltunk, majd egy régebbi kupacból földet szállítottunk bab és virágmagvak ültetéséhez. 
Végül tesztet töltöttünk ki a tanultakról és emléklapot is kaptunk.
{gallery}k30fuveszkerti{/gallery}