Figyelmeztetés

JFolder: :fájlok: Az elérési út nem mappa. Elérési út: /data/c/f/cf207990-eea7-430d-8fd5-3c6168c93ab8/erzsebetvarosiiskola.hu/web/images/2014/k30orszaggyules

Megjegyzés

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2014/k30orszaggyules

Országgyűlési Múzeumban

Iskolánk szakközépiskolásai közül a 12.b tanulói április 20.-án múzeumi látogatást tettek a Parlament "A magyar törvényhozás ezer éve" c. kiállításán.A kiállítás első része a kezdetektől a rendi országgyűlésekig jeleníti meg az országgyűlések történetét. A második egység az 1918-ig tartó korszakot öleli fel. A harmadik rész a parlamentarizmus alakulását és az újrakezdések időszakát foglalja össze 1918 és 1990 között.A kiállítás a legmodernebb technika felhasználásával készült, kiemelt figyelmet fordítva az animációkra és a filmekre. Az interaktív eszközök külön megemlítésre méltóak.Úgy gondolom, hogy múzeumi látogatásunk hatalmas segítség volt a végzős osztálynak, ezentúl is köszönjük a lehetőséget!

Kiss Márti 12.b.
{gallery}k30orszaggyules{/gallery}