ÖKO TÁMOP 3.1.4 Erasmus+


Angliában jártunk

Május 7-13-ig Angliában járt nagy csapatunk. Dobsulis 50 fős csapatunk Európán átszelve elindult a csatornán túlra, ahol a ködös Albion helyett verőfényes napsütés várt ránk. Úti célunk dél-Anglia volt, ahol ellátogattunk egy 17. századi kúriaházba, a Petworth Házba, meglátogattuk Norfolk hercegének várát, az Arundel kastélyt, Jártunk a királynő kedvenc pihenőhelyén, Windsorban, és Legoland-ben. London és Chichester utcáin barangolva ízelítőt kaptunk a britek hétköznapjaiból. A londoni MandM's World-ben százféle finomságot kóstolhattunk. Brightonban az óceánográfiai múzeumban megismerkedhettünk a nagyvizek hihetetlenül gazdag élővilágával, megkóstolhattuk a brightoniak "fish and chips"-ét és óriáspalacsintáját, és kipróbálhattuk a mólóra épült vidámparkot. Fantasztikus élményekkel gazdagon tértünk haza és már nagyon várjuk az év végét!:)))

/Harangozó Hajnalka/