Figyelmeztetés

JFolder: :fájlok: Az elérési út nem mappa. Elérési út: /data/c/f/cf207990-eea7-430d-8fd5-3c6168c93ab8/erzsebetvarosiiskola.hu/web/images/2014/k30bankoljunk

Megjegyzés

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2014/k30bankoljunk

Bankoljunk okosan témahét

A „Bankoljunk okosan” témahét programra március 6 és 10 között került sor az ország számos általános és középiskolájában, köztük a mienkben is. A témahét célja, hogy alapvető bankkal kapcsolatos fogalmakkal ismertesse meg a gyerekeket, illetve, hogy növelje a pénzügyi tudatosságukat. Iskolánkban a 6.a, 7.a, 7.b, 8.a, 8.b, 9.a osztályokban került sor egy-egy gazdasági óra megtartására. Az órákat iskolánk tanára Kosinskyné Krajcsovicz Edit tartotta, a fotókat pedig Dégi Henrietta 12.a, Szepesi Krisztina 12.a, Csavar Kinga 12.b, Gyulai Gergely 12.a, Surányi Fanni 14.i osztályos tanulók készítették, akik az óra lebonyolításában is segítettek. Munkájukat ezúton is köszönjük!

{gallery}k30bankoljunk{/gallery}