Figyelmeztetés

JFolder: :fájlok: Az elérési út nem mappa. Elérési út: /data/c/f/cf207990-eea7-430d-8fd5-3c6168c93ab8/erzsebetvarosiiskola.hu/web/images/2014/k30kihivasnapja

Megjegyzés

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2014/k30kihivasnapja

A Kihívás Napja

Vendégek voltunk. A 9.a osztályt meghívta támogatónk, EZ parkolóház a Kihívás Napjára. A kihívást az jelentette, hogy a gyerekeknek fel kellett futni a 10. emelet magasban lévő tetőteraszra. A legjobb eredményt elért diákok különleges ajándékot kaptak. : ) A gyönyörű kilátás melllett üdítő, pogácsa, Túró Rudi, gyümölcs várta a gyerekeket. A sportolás ott is folytatódott: zumba, foci, csocsozás, kerekes székes kosárlabdázással.
Köszönjük a meghívást!

{gallery}k30kihivasnapja{/gallery}