ÖKO TÁMOP 3.1.4 Erasmus+
×

Figyelmeztetés

JFolder: :fájlok: Az elérési út nem mappa. Elérési út: /data/c/f/cf207990-eea7-430d-8fd5-3c6168c93ab8/erzsebetvarosiiskola.hu/web/images/2014/k301dnepmesenapja

JFolder: :fájlok: Az elérési út nem mappa. Elérési út: /data/c/f/cf207990-eea7-430d-8fd5-3c6168c93ab8/erzsebetvarosiiskola.hu/web/images/2014/k303dnepmesenapja

×

Megjegyzés

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2014/k301dnepmesenapja

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2014/k303dnepmesenapjaA Népmese Napja

Tegnap mi is megünnepeltük a Népmese napját.Az énekkar a nagyszünetben jó hangulatot teremtett néhány népdallal, majd a  kilencedikes színitagozatos diákok olvastak nekünk meséket.

Aztán mesekártyák segítségével kereste  ki-ki a párját, megbeszéltük, hogyan keletkezik és terjed a népmese, megnézegettünk néhány mesegyűjteményt,  majd a játékban mindenki egy meseszereplő bőrébe bújt. 
Fény derült arra is, mit rejt a kis batyu : aki elindul szerencsét próbálni, mindig hamuban sült pogácsát kap útravalóul.Most az elsősök is nagy útra indulnak a Tudás birodalma felé, reméljük, ezek a kis mesepogácsák (is) segítenek az úton...
{gallery}k301dnepmesenapja{/gallery}
1.d osztály
 
3.d osztály
{gallery}k303dnepmesenapja{/gallery}