Figyelmeztetés

JFolder: :fájlok: Az elérési út nem mappa. Elérési út: /data/c/f/cf207990-eea7-430d-8fd5-3c6168c93ab8/erzsebetvarosiiskola.hu/web/images/2014/k30rendhagyotortenelem

Megjegyzés

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2014/k30rendhagyotortenelem

Rendhagyó történelem óra

2015. február 26-án a 12. b. osztályosok a történelem óra végén szedelőzködtek és az Erőművházban folytatták a második világháború utáni magyar történelem tanulmányozását. Az "Utazó" teaház rendezvény keretében dr. Tóth József történész előadását hallgatták meg  Felszabadulás-megszállás (1945-47) címmel. Az idős, nagy tudású előadó másfél órán át mutatta be a német megszállás és a szovjet felszabadítás  eseményeit. A diákok ezzel átismételhették az órán hallottakat, kiegészítve, árnyalva a történések hátterét.
Nagyon kedvesek voltak vendéglátóink, a tea jól esett mindnyájunknak.
A jövő hónapban folytatódik az előadássorozat.
{gallery}k30rendhagyotortenelem{/gallery}