Figyelmeztetés

JFolder: :fájlok: Az elérési út nem mappa. Elérési út: /data/c/f/cf207990-eea7-430d-8fd5-3c6168c93ab8/erzsebetvarosiiskola.hu/web/images/2014/k3010a

Megjegyzés

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2014/k3010a

Program a 10.a osztályban

A 10. a osztály az előző hónapban már részt vett az OTP FÁY Alapítvány diákoknak szóló képzésén. Ennek folytatásaképpen látogattunk 2015. március 9-én az Andrássy út 6. szám alatti bankfiókba, nyitás előtt. Vendéglátónk Borbély Roland kalauzolt bennünket. Megismerkedhettünk a bankban használt gépekkel, lehetett (játék) pénzt számolni, be lehetett ülni egy-egy munkaasztalhoz, kipróbálni milyen érzés az ott dolgozóknak. Közben természetesen szó esett a számlanyitásról, bankkártya használatról, kódokról. A bakfiók gyönyörű kivitelű, érdekessége egy elő növényekkel borított falfelület, amit rendszeresen locsolnak.
{gallery}k3010a{/gallery}