ÖKO TÁMOP 3.1.4 Erasmus+
×

Figyelmeztetés

JFolder: :fájlok: Az elérési út nem mappa. Elérési út: /data/c/f/cf207990-eea7-430d-8fd5-3c6168c93ab8/erzsebetvarosiiskola.hu/web/images/2014/k30csokoladegyar2016

×

Megjegyzés

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2014/k30csokoladegyar20164.a a csokoládégyárban

A Bonbonetti Csokoládégyárban egy "csokitúrán" vettünk részt.Megnéztünk egy kisfilmet a csokoládé történetéről, egy másik teremben sok mindent megtudtunk a csoki alapanyagáról, a kakaóbabról. Hallhattunk a magyar csokigyártás nagy elődeiről is. A kvízkérdések után, védőruházatot öltve bepillantottunk a gyártás helyszínére, éppen rumos meggy készült.Ezután színes csövekből zúduló franciadrazsét adagoltunk, és más Bonbonetti finomságokat tartalmazó kóstolót is kaptunk.                   4.a
{gallery}k30csokoladegyar2016{/gallery}