ÖKO TÁMOP 3.1.4 Erasmus+


Nyílt nap

Február 25-én volt az idei tanév 3. nyílt napja iskolánkban, ahol a leendő első osztályosok és szüleik nagy számban jelentek meg. Az érdeklődők megismerkedhettek a szeptemberben induló osztályok tanítóival, és bepillanthattak a tanítási órákba. A nyílt nap általános tájékoztatóval kezdődött, majd 10 órától órarészleteket láthattak a látogatók az 1., a 2. és a 4. osztályokban. Utána kötetlen beszélgetés alakult ki a szülőket és a gyerekeket érintő kérdésekről.                                  A következő nyílt nap március 4-én lesz!

A nyelvvizsgáról részletesebben ITT olvashatnak.

 

                                           A többi kép ITT tekinthető meg.

                               A március 4-i nyílt nap képei ITT tekinthető meg.

                              A február 18-i nyílt nap képei ITT tekinthető meg.

                              A február 11-i nyílt nap képei ITT tekinthető meg.