Figyelmeztetés

JFolder: :fájlok: Az elérési út nem mappa. Elérési út: /data/c/f/cf207990-eea7-430d-8fd5-3c6168c93ab8/erzsebetvarosiiskola.hu/web/images/2014/k30tori

Megjegyzés

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2014/k30tori

Rendhagyó történelemóra

2018. szeptember 10-én iskolánk 11.osztályos tanulói a történelem óra keretében a VII. kerületben zsidó emlékek nyomát kutatták a Zachor Alapítvány jóvoltából. Vida Nárcisz, az Alapítvány munkatársa mesélt a diákoknak a zsidó kultúráról, válaszolt az érdeklődő kérdésekre, közben megnézték, igaz csak kívülről a Dohány utcai, Rumbach Sebestyén  zsinagógát és a gettó falat. Legközelebb jó lenne belülről is látni az épületeket.

{gallery}k30tori{/gallery}