ÖKO TÁMOP 3.1.4 Erasmus+


Közlekedési vetélkedő és tonfa bemutató

 

Május 14-én közlekedési vetélkedő és tonfa bemutató volt iskolánkban. A közlekedési vetélkedőt a rendőrség munkatársai vezették az udvaron kialakított KRESZ-pályán, ahol a gyerekek rollerrel és kerékpárral közlekedtek. A KRESZ szabályaira a rendőrök hívták fel a kisdiákok figyelmét. Nagy élmény volt a gyerekek számára, hogy igazi rendőr sapkába és mellénybe is öltözhettek. A vetélkedő végén minden alsó tagozatos diák ajándékot kapott. Ezt az érdekes vetélkedőt egy izgalmas tonfa bemutató követte. A tornateremben a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Tonfa Csoportja tartott izgalmas bemutatót. A kis csapat fantasztikus bemutatót tartott, amit nem csak a gyerekek, hanem mi felnőttek is nagy érdeklődéssel néztünk. A bemutató végén a gyerekek kipróbálhatták azokat az eszközöket, amit a bemutatón láthattak.

 

 

 

                                            A többi kép ITT tekinthető meg.